0.00

Serenāde konfektes, 1kg

Veģetārs

16.99 PVN iekļauts

(Cena kg: €16.99)

In stock

4750001953268 Kategorija:  , , ,

Pagājušā gadsimta sākumā konfekšu fabrikā Laima strādāja kāds jauns un īpaši talantīgs saldumu meistars. Viņš bija ļoti iemīlējies kādā meitenē, bet tā vietā, lai vienkārši bildinātu izredzēto, viņš nolēma to izdarīt īpaši oriģināli. Kā vissaldāko apliecinājumu savai mīlestībai viņš radīja jaunu konfekti, un, nosaucis to par Serenādi, dāvināja savai sirds mīļotajai. Kura sieviete gan spētu atteikt tik saldam piedāvājumam? Īsta mīlestība ir varenāka par laiku. To pierāda fakts, ka jau paaudžu paaudzēs Serenāde ir viena no saldummīļu iecienītākajām konfektēm, kuras garšas simfoniju veido tieši tās pašas sastāvdaļas, kas tika izmantotas, gatavojot pirmo, oriģinālo Serenādi – augļu želeja aprikozes, rieksti un mazliet vien konfekšu meistaram zināmas maģijas.


Sastāvdaļas: cukurs, ābolu biezenis 16% (āboli, konservanti (sēra dioksīds, kālija sorbāts)), drupināti INDIJAS RIEKSTI 12%, aprikožu biezenis 8% (aprikozes, antioksidants askorbīnskābe), kakao masa, drupināti LAZDU RIEKSTI 5%, kakao sviests, emulgatori (amonija fosfatīdi, poliglicerīna polirīcinolāts),  skābuma regulētājs citronskābe, rapšu eļļa, aromatizētāji. Var saturēt SOJAS, PIENA, labības, kas satur LIPEKLI, OLU, ZEMESRIEKSTU un citu RIEKSTU daļiņas. Kakao saturs šokolādē vismaz 39%.

100g produkta satur: Enerģētiskā vērtība – – 1563kJ/373 kcal, tauki – 15g, tostarp piesātinātās taukskābes – 4,8g, ogļhidrāti – 55g, tostarp cukuri – 50g, olbaltumvielas – 3,7g, sāls –<0,01g.

Ražots Latvijā.

Pirkta kopā ar

šie produkti varētu jūs interesēt