0.00

Serenāde konfekšu kārba, 235g

7.79 PVN iekļauts

( Cena kg: € 33.15)

In stock

4750001009187 Kategorija:  

Pagājušā gadsimta sākumā konfekšu fabrikā Laima strādāja kāds jauns un īpaši talantīgs saldumu meistars. Viņš bija ļoti iemīlējies kādā meitenē, bet tā vietā, lai vienkārši bildinātu izredzēto, viņš nolēma to izdarīt īpaši oriģināli. Kā vissaldāko apliecinājumu savai mīlestībai viņš radīja jaunu konfekti, un, nosaucis to par Serenādi, dāvināja savai sirds mīļotajai. Kura sieviete gan spētu atteikt tik saldam piedāvājumam? Īsta mīlestība ir varenāka par laiku. To pierāda fakts, ka jau paaudžu paaudzēs Serenāde ir viena no saldummīļu iecienītākajām konfektēm, kuras garšas simfoniju veido tieši tās pašas sastāvdaļas, kas tika izmantotas, gatavojot pirmo, oriģinālo Serenādi – augļu želeja aprikozes, rieksti un mazliet vien konfekšu meistaram zināmas maģijas.


Sastāvdaļas: Cukurs, ābolu biezenis 20% (āboli, konservants kālija sorbāts, antioksidants askorbīnskābe), drupināti INDIJAS RIEKSTI 14%, aprikožu biezenis 10% (aprikozes, antioksidants askorbīnskābe), drupināti LAZDU RIEKSTI 6%, kakao masa,  kakao sviests, kakao pulveris ar samazinātu tauku saturu,skābuma regulētājs citronskābe, emulgatori (amonija fosfatīdi, poliglicerīna polirīcinolāts), rapšu eļļa, aromatizētāji. Var saturēt SOJAS, PIENA, labības, kas satur LIPEKLI, OLU, ZEMESRIEKSTU un citu RIEKSTU daļiņas.

100g produkta satur: Enerģētiskā vērtība – 1579kJ  / 376kcal;  Tauki 15 g  tostarp piesātinātās taukskābes 5g; Ogļhidrāti 55g  tostarp cukuri 51g; Olbaltumvielas 3,8g; Sāls 0,01g.

Ražots Latvijā.

Pirkta kopā ar

šie produkti varētu jūs interesēt