0.00

Tomātu mērce ar dārzeņiem, 500g

2.65 PVN iekļauts

(Cena kg: €5.3)

In stock


Par godu savas valsts 100 gadu jubilejas svinībām ir uzsākta īpašas Spilvas tomātu mērču izlases ražošana. Katra no četrām jaunajām mērcēm simbolizē un vienā burciņā iemieso attiecīgā Latvijas kultūrvēsturiskā novada būtību, raksturu un garšu. Zinām, ka Latgale ir unikāla ar savu atvērtību, dāsnumu un tās lauku bagātību. Kurzeme – ar radošumu un aso prātu. Zemgale – ar tās auglīgajiem laukiem. Vidzeme – ar tās augstienēm un cilvēku izpalīdzību.

Balstoties uz novadu un to iemītnieku īpašībām, savas personības garšā un izskatā ir ieguvušas šo novadu “dāmas” – Latvijas simtgadei veltītajā izlasē iekļautās mērces. Iepazīstieties ar pikanto vidzemnieci, lepno kurzemnieci, gardo zemgalieti un bagāto latgalieti!

Garda mērce, kas ir bagātīgi papildināta ar burkāniem, papriku, sīpoliem un tomātiem – katram latvietim labi pazīstamiem dārzeņiem.

Mērce īpaši labi garšos kopā ar gaļas, makaronu un citiem otrajiem ēdieniem. Tā ir izmantojama ne tikai kā piedeva jau gataviem ēdieniem, bet arī – gatavošanas procesā.


Sastāvdaļas: tomātu biezenis 26%, dārzeņi 26% ( tomātu gabaliņi, paprika, burkāni, sīpoli), ūdens, cukurs, modificēta ciete, sāls, pētersīļu saknes, ķiploki, garšvielas, skābuma regulētājs (etiķskābe).

100g produkta satur: enerģētiskā vērtība 340kJ/80 kcal, tauki 0.1g (no tiem piesātinātās taukskābes 0g), ogļhidrāti 19 g (no tiem cukuri 16 g), olbaltumvielas 1.0 g, sāls 2.4g.

Ražots Latvijā.

Pirkta kopā ar

šie produkti varētu jūs interesēt