0.00

Mājas medus kūka, 800g

Veģetārs

10.95 PVN iekļauts

(Cena kg: €13.69)

Tradicionāla medus biskvīta kūka ar bagātīgu skābā krējuma un vārīta iebiezinātā piena krēmu, un bitenieka Jāņa Vainovska medu.

Mājas medus kūka piestāv visiem dzīves skaistākajiem brīžiem – tiem, kas pilni ar prieku, smaidiem, ģimeni un mīļiem cilvēkiem. Mājas medus kūkas gardais biskvīts gatavots no Latvijā ievākta bitenieka Jāņa Vainovska medus, un to vēl sulīgāku un garšās bagātāku padara debešķīgs krējuma un vārītā iebiezinātā piena krēms. Garšo gluži kā pašu rokām gatavota, pēc mīļās vecmāmiņas receptes. Turklāt šī kūka nesatur konservantus. Pieaugušo sarunas pie Mājas medus kūkas raisās dabiski un nepiespiesti, savukārt bērni kā mazas bitītes riņķo ap kūku, jo tā vien kārojas nobaudīt vēl vienu gabaliņu. Ļauj mirklim uzplaukt!

4750076660870 Kategorija:  ,

Sastāvdaļas: Skābs KRĒJUMS, KVIEŠU milti, cukurs, krēma stabilizētājs (cukurs, glikozes sīrups, palmu tauki un eļļa, želatīns, emulgatori (taukskābju monoglicerīdi un diglicerīdi, taukskābju monoglicerīdu un diglicerīdu etiķskābes esteri), PIENA olbaltumvielas, aromatizētāji), OLU masa, ūdens, vārīta iebiezināta piena pildījums (cukurs, ūdens, VĀJPIENA pulveris, kokosriekstu tauki, rapšu eļļa, biezinātāji (kukurūzas ciete, kalcija hlorīds, karagināns, pektīns), stabilizētāji (trifosfāti, polifosfāti, Ha-laktāzes ferments)), medus 5%, skābuma regulētājs (citronskābe), irdinātājs (nātrija hidrogēnkarbonāts). Var saturēt ZEMESRIEKSTU un citu RIEKSTU daļiņas.

100g produkta satur: Enerģētiskā vērtība: 1351 kJ, 321 kcal, tauki 12g, tostarp piesātinātās tauksskābes 8g, ogļhidrāti 47g, tostarp cukuri 31g, olbaltumvielas 5,9g, sāls 0,25g.

Ražots Latvijā.

Pirkta kopā ar

šie produkti varētu jūs interesēt