0.00

Braunijs, 50g

Veģetārs

1.09 PVN iekļauts

( Cena kg: € 21.8)

Bagātīgas garšas šokolādes kūciņa ar kraukšķīgu garoziņu un lazdu riekstiem.

Braunijs ir visu šokolādes mīļu lielākais gardums, ko var baudīt jebkurā diennakts stundā. Kraukšķīgā garoziņa, mutē kūstošais biskvīts un piesātinātā šokolādes garša padara našķēšanās mirkli īpaši baudpilnu un neaizmirstamu. Braunija ērtais iepakojums ļauj kārumu paņemt līdzi, lai kur Tu dotos, un uzdāvina apziņu, ka diena jau ir saldi izdevusies!


Braunijs ir visu šokolādes mīļu lielākais gardums, ko var baudīt jebkurā diennakts stundā. Kraukšķīgā garoziņa, mutē kūstošais biskvīts un piesātinātā šokolādes garša padara našķēšanās mirkli īpaši baudpilnu un neaizmirstamu. Braunija ērtais iepakojums ļauj kārumu paņemt līdzi, lai kur Tu dotos, un uzdāvina apziņu, ka diena jau ir saldi izdevusies!


Sastāvdaļas: Cukurs, margarīns (palmu un kokosriekstu eļļa mainīgās proporcijās, ūdens, sāls, emulgatori (taukskābju monoglicerīdi un diglicerīdi, sojas lecitīni), konservants kālija sorbāts, skābuma regulētājs citronskābe, aromatizētājs, krāsviela beta-karotīni), šokolāde 23% (cukurs, kakao masa 39%, kakao sviests 13%, emulgators amonija fosfatīdi, aromatizētājs vanilīns), OLU masa, LAZDU RIEKSTI, KVIEŠU MILTI, kakao pulveris ar samazinātu tauku saturu, cepamais pulveris (skābuma regulētājs dinātrija difosfāts, irdinātājs nātrija karbonāts), sāls, aromatizētājs vanilīns. Var saturēt PIENA, ZEMESRIEKSTU u.c RIEKSTU daļiņas.

Ražots Latvijā.

Pirkta kopā ar

šie produkti varētu jūs interesēt