0.00

SERENĀDE dāvanu komplekts

25.00 PVN iekļauts

Leģenda vēsta, ka konfektes Serenāde tapušas kā kāda puiša atzīšanās mīlestībā savai iecerētajai. Serenādes rada īpašas sajūtas, kad katrā kumosā satiekas rieksti, aprikozes un izcila šokolāde. Šis dāvanu komplekts iepriecinās ikvienu kārumnieku, saldummīli un īpaši jau tavu otro pusīti. Dāvanu komplektā ietilpst gan klasiskās konfektes Serenāde, gan Serenādes iedvesmots zefīrs Maigums, gan šokolādes tāfelīte, kā arī Laima 150 gadu konfekšu izlase un kā salds punktiņš uz “i” – mīļa krūzīte ar Serenādes lācīša apdruku. 

Out of stock

2100000013232 Kategorija:

Noteikti ir kāds, kam esi gatavs veltīt serenādi. Iepriecini ar burvīgo SERENĀDE dāvanu komplektu, kas ar gardām aprikožu, riekstu un tumšās šokolādes notīm ļaus pārsteigumā pacelties pāris centimetrus virs zemes. Dāvanu komplektā iekļauta arī īpašā SERENĀDE krūzīte, kas papildinās jebkuru saldumu baudīšanas pieredzi.

Sastāvs: Maigums Serenāde 185g/Laima150, Šokolādes konfektes Serenāde 200g, Šokolādes konfekšu izlase 320g/Laima150, Serenāde tumš.š.aprik.un lazd.riekst. 100g, SERENĀDE sveramās konfektes.

Svars: 1.2 kg

Pirkta kopā ar

šie produkti varētu jūs interesēt