0.00

Novembra pārsteiguma kaste 3.198Kg

Jaunums
(10 klientu atsauksmes)

23.99 PVN iekļauts

( Cena kg: € 7.5)

Pārsteiguma kaste ar mūsu zīmolu gardumiem!

Esam sarūpējuši kasti ar mūsu garšīgākajiem un jaunākajiem produktiem. Šajā pārsteiguma kastē atradīsi produktus no tādiem mūsu zīmoliem kā Laima, Selga, Ādažu čipsi, Spilva un citiem!

Nav noliktavā

2100000013145 Categories: , ,  ,

Lieliska našķu kaste ar mūsu zīmolu gardumiem!

Esam sarūpējuši kasti ar mūsu garšīgākajiem un jaunākajiem produktiem. Šajā pārsteiguma kastē atradīsi produktus no tādiem mūsu zīmoliem kā Laima, Selga, Ādažu čipsi, Spilva un citiem!


Kastē ir 11 dažādi produkti, kuru kopējais svars ir 3.198 Kg, kā arī pārsteiguma kartīte un suvenīrs.

Uzmanību! Attēlam ir ilustratīva nozīme.

Atsauksmes

10 reviews for Novembra pārsteiguma kaste 3.198Kg
 1. Alisa Ratkeviča

  Visā visumā ideja ir super! Patika ka nav tikai saldumi un noteikti lietas, kuras mēs nemēģinātu pat pirkt veikalā. Nesapratu, kāpēc klāt bija garšvielas, kas nu nekādi neskaitās jaunums, tās jau ir gadiem. Ļoti nepatīkami bija, ka kastes saturs bija uz 20 EUR, bet samaksājām 24 EUR. Varēja jau pielikt klāt vēl kaut ko. 4 EUR ir paliela starpība.

 2. Anna

  Mūsu ğimenei kaste patika. Man saldumi, vīram mērcītes, visi priecīgi!

 3. diana_dubinina

  Mūsu ģimenei patīk pārsteigumi. Un kā ieraudzījām šādu piedāvājumu, uzreiz izmantojām. Bija patīkami pārsteigti. Labi, ka ne tikai saldumi bija ielikti, bet arī kas cits kas noderēs virtuvē. Vairākums no ielikta nebija garšots līdz šīm. Paldies! Noteikti gaidīšu nākamo kasti. Mazs ieteikums/ideja Oktobra kastei – varbūt Helloween noskaņās? Paldies!

 4. arcix2004

  Mani pārsteidza Luks konfektes 🍬
  Paldies, ļoti labi pārsteigumi.

 5. Guna

  Loti patika, ka kaste ieklauti gan saldie, gan salie naski. Musu gimene katrs atrada kaut ko kas vinam intereseja. Ta ka neko no ta visa pirms tam nebijam garsojusi, tad bija loti liela interese visu noprovet.

 6. Inga

  Ļoti patika! Kastē bija gan jauni saldumi, gan sāļie našķi. Daudz ko vēl nebijām nogaršojuši. Patīkami pārsteidza arī suvenīrs.

 7. Inta

  Labdien! Man arī vilšanās, ka nebija iekļauts neviens produkts no pavasara kolekcijas un pusi no produktiem jau esam iepriekš baudījuši. Bet priecēja, ka iekļauti produkti, kas ir arī sāļi vai no tumšās šokolādes gatavoti, kā arī tie produkti, kurus paši nebijām ierpiekš pirkuši izrādījās ļoti labi un garšīgi.

 8. Dāvis

  Paldies, par kasti, biju gaidījis, ka tajā būs vairāk jaunie produkti, kurus labprāt nobaudītu/izmēģinātu. Kaut kā serenādes zefīrs man personīgi asociējas ar Ziemassvētkiem, nevis dabas pamošanos, ka notiek pavasarī, bet tā ir mana problēma. Paldies.

 9. Laila

  Labdien! Visas ģimenes vārdā pateicos par brīnišķīgo iespēju saņemt jaunumus pārsteigumu kastē! Vēl neesam visu pagaršojuši, bet… Selga ar dzērveņu garšu… nu, es jums teikšu, riktīga bomba! Garša pārsteidzoša! Nu supergardi! Paldies! Nezinu, kurš to ir izgudrojis (garšas / receptes autors), bet, lūdzu, nododiet šim darbiniekam sveicienus un MILZĪGU PALDIES! 🙂 Veiksmi darbā! 🙂

 10. Sintija

  Pārsteiguma kasti sūtījām ģimenes ietvaros. Patīk tas, ka kastē ir dažādība – nav tikai konfektes, bet arī citi našķi. Neko no kastē ietvertā vēl nebijām provējuši iepriekš. Pārsteidza suvenīrs, biju to jau nolūkojusi iepriekš un vēlējos nopirkt!

Show reviews in all languages (12)

Add a review

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *

Pirkta kopā ar

šie produkti varētu jūs interesēt