0.00

Maija jaunumu – našķu kaste

Jaunums
(5 customer reviews)

23.50 PVN iekļauts

(Cena kg: €13.43)

Nogaršo mūsu jaunākos un garšīgākos našķus pirmais!

Esam sarūpējuši kasti ar mūsu garšīgākajiem produktiem. Pārsteigumu kastē atradīsi jaunumus un produktus, kas ir ierobežotā daudzumā, no tādiem mūsu zīmoliem kā Laima, Selga, Ādažu čipsi.

In stock

2100000013145 Categories: , ,  ,

Kastē ir 8 jaunie produkti, kuru kopējais svars ir 1.75kg, kā arī pārsteiguma kartīte un suvenīrs.

 

Atsauksmes

5 reviews for Maija jaunumu – našķu kaste
 1. Inga

  Ļoti patika! Kastē bija gan jauni saldumi, gan sāļie našķi. Daudz ko vēl nebijām nogaršojuši. Patīkami pārsteidza arī suvenīrs.

 2. Inta

  Labdien! Man arī vilšanās, ka nebija iekļauts neviens produkts no pavasara kolekcijas un pusi no produktiem jau esam iepriekš baudījuši. Bet priecēja, ka iekļauti produkti, kas ir arī sāļi vai no tumšās šokolādes gatavoti, kā arī tie produkti, kurus paši nebijām ierpiekš pirkuši izrādījās ļoti labi un garšīgi.

 3. Dāvis

  Paldies, par kasti, biju gaidījis, ka tajā būs vairāk jaunie produkti, kurus labprāt nobaudītu/izmēģinātu. Kaut kā serenādes zefīrs man personīgi asociējas ar Ziemassvētkiem, nevis dabas pamošanos, ka notiek pavasarī, bet tā ir mana problēma. Paldies.

 4. Laila

  Labdien! Visas ģimenes vārdā pateicos par brīnišķīgo iespēju saņemt jaunumus pārsteigumu kastē! Vēl neesam visu pagaršojuši, bet… Selga ar dzērveņu garšu… nu, es jums teikšu, riktīga bomba! Garša pārsteidzoša! Nu supergardi! Paldies! Nezinu, kurš to ir izgudrojis (garšas / receptes autors), bet, lūdzu, nododiet šim darbiniekam sveicienus un MILZĪGU PALDIES! 🙂 Veiksmi darbā! 🙂

 5. Sintija

  Pārsteiguma kasti sūtījām ģimenes ietvaros. Patīk tas, ka kastē ir dažādība – nav tikai konfektes, bet arī citi našķi. Neko no kastē ietvertā vēl nebijām provējuši iepriekš. Pārsteidza suvenīrs, biju to jau nolūkojusi iepriekš un vēlējos nopirkt!

Show reviews in all languages (6)

Add a review

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *

Pirkta kopā ar

šie produkti varētu jūs interesēt