0.00

Septembra piknika pārsteiguma kaste, 1.90kg

Jaunums
(8 customer reviews)

24.00 PVN iekļauts

(Cena kg: €12.63)

Vasarīga piknika kaste ar mūsu zīmolu gardumiem baudīšanai dabā!

Esam sarūpējuši kasti ar mūsu garšīgākajiem produktiem. Jūlija pārsteiguma kastē atradīsi produktus no tādiem mūsu zīmoliem kā Laima, Selga, Ādažu čipsi, Gutta un citi – visi kā viens lieliski noderēs piknikam pie dabas!

In stock

2100000013145 Categories: , ,  ,

Rudenīga piknika kaste ar mūsu zīmolu gardumiem!

Esam sarūpējuši kasti ar mūsu garšīgākajiem un jaunākajiem produktiem. Septembra pārsteiguma kastē atradīsi produktus no tādiem mūsu zīmoliem kā Laima, Selga, Ādažu čipsi, Spilva un citiem!


Kastē ir 8 jaunie produkti, kuru kopējais svars ir 1.90kg, kā arī pārsteiguma kartīte un suvenīrs.

Uzmanību! Attēlam ir ilustratīva nozīme.

Atsauksmes

8 reviews for Septembra piknika pārsteiguma kaste, 1.90kg
 1. diana_dubinina

  Mūsu ģimenei patīk pārsteigumi. Un kā ieraudzījām šādu piedāvājumu, uzreiz izmantojām. Bija patīkami pārsteigti. Labi, ka ne tikai saldumi bija ielikti, bet arī kas cits kas noderēs virtuvē. Vairākums no ielikta nebija garšots līdz šīm. Paldies! Noteikti gaidīšu nākamo kasti. Mazs ieteikums/ideja Oktobra kastei – varbūt Helloween noskaņās? Paldies!

 2. arcix2004

  Mani pārsteidza Luks konfektes 🍬
  Paldies, ļoti labi pārsteigumi.

 3. Guna

  Loti patika, ka kaste ieklauti gan saldie, gan salie naski. Musu gimene katrs atrada kaut ko kas vinam intereseja. Ta ka neko no ta visa pirms tam nebijam garsojusi, tad bija loti liela interese visu noprovet.

 4. Inga

  Ļoti patika! Kastē bija gan jauni saldumi, gan sāļie našķi. Daudz ko vēl nebijām nogaršojuši. Patīkami pārsteidza arī suvenīrs.

 5. Inta

  Labdien! Man arī vilšanās, ka nebija iekļauts neviens produkts no pavasara kolekcijas un pusi no produktiem jau esam iepriekš baudījuši. Bet priecēja, ka iekļauti produkti, kas ir arī sāļi vai no tumšās šokolādes gatavoti, kā arī tie produkti, kurus paši nebijām ierpiekš pirkuši izrādījās ļoti labi un garšīgi.

 6. Dāvis

  Paldies, par kasti, biju gaidījis, ka tajā būs vairāk jaunie produkti, kurus labprāt nobaudītu/izmēģinātu. Kaut kā serenādes zefīrs man personīgi asociējas ar Ziemassvētkiem, nevis dabas pamošanos, ka notiek pavasarī, bet tā ir mana problēma. Paldies.

 7. Laila

  Labdien! Visas ģimenes vārdā pateicos par brīnišķīgo iespēju saņemt jaunumus pārsteigumu kastē! Vēl neesam visu pagaršojuši, bet… Selga ar dzērveņu garšu… nu, es jums teikšu, riktīga bomba! Garša pārsteidzoša! Nu supergardi! Paldies! Nezinu, kurš to ir izgudrojis (garšas / receptes autors), bet, lūdzu, nododiet šim darbiniekam sveicienus un MILZĪGU PALDIES! 🙂 Veiksmi darbā! 🙂

 8. Sintija

  Pārsteiguma kasti sūtījām ģimenes ietvaros. Patīk tas, ka kastē ir dažādība – nav tikai konfektes, bet arī citi našķi. Neko no kastē ietvertā vēl nebijām provējuši iepriekš. Pārsteidza suvenīrs, biju to jau nolūkojusi iepriekš un vēlējos nopirkt!

Show reviews in all languages (10)

Add a review

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *

Šo vietni aizsargā reCAPTCHA, un tiek piemērota Google konfidencialitātes politika un pakalpojumu sniegšanas noteikumi.

Pirkta kopā ar

šie produkti varētu jūs interesēt