0.00

Блог

Pavasara superprodukti – bērzu sulas, sparģeļi un dīgsti

Pēc garās ziemas gan ķermenis, gan prāts alkst viegluma un svaiguma. Kāds ievēro gavēni, kāds atbrīvojas no liekām mantām vai veic ģenerālo tīrīšanu mājās, kāds vairāk sporto, kāds piedomā pie veselīgāka un sabalansētāka uztura. Bērzu un kļavu sulas, sparģeļi un dīgsti ir superprodukti, kurus noteikti jaunajā sezonā ir jānobauda!

4 dažādi veidi, kā interesanti pagatavot kartupeļus + Deserta recepte

Kartupelis ir viens no tiem dārzeņiem, kurš garšo teju ikvienam, jo tā pagatavošanas iespējas ir daudz un dažādas. Tas ir mīts, ka kartupelis ir neveselīgs, patiesībā neveselīgi mēdz būt tikai kartupeļa pagatavošanas veidi.

Kā palutināt sevi Valentīna dienā

Neatkarīgi no tā, vai Valentīna dienu atzīmē vai nē, vai pavadīsi to kopā ar otro pusīti, dosies uz randiņu vai būsi vienatnē, šī ir diena, kad īpaši parūpēties par sevi. Jo mīlestība pret citiem sākas ar mīlestību pret sevi. Šajā rakstā sniegsim pāris idejas, kā mīlestības apvīto dienu padarīt īpašu sev, kā parūpēties un palutināt sevi!

Idejas, kā uzturā iekļaut vairāk augu valsts produktu

Iespējams arī tu janvārī esi pieņēmis izaicinājumu “Neapēst zemeslodi” vai izmēģināt, kā ir būt vegānu “Veganuary” ietvaros. Galvenā ideja šīm akcijām ir pievērst uzmanību klimata problēmām, kuras veidojas mūsu ikdienas ēšanas paradumu rezultātā. Mazinot uzturā dzīvnieku izcelsmes produktus, mēs katrs varam kaut nedaudz mazināt arī lauksaimniecības ietekmi uz dabu.

Kā ziemā stiprināt imunitāti?

Aukstais, mitrais, mainīgais laiks un novārdzināta imunitāte diemžēl dara savu, daudzi Jauno gadu uzsākuši, cīnoties ar saaukstēšanos, vīrusiem un atveseļošanos no dažādām saslimšanām. Šajā rakstā par to, kā stiprināt imunitāti un kādus produktus ziemas sezonā turēt mājās, lai vajadzības gadījumā izmantotu cīņā pret saaukstēšanos.

Kā sasniegt Jaunajā gadā izvirzītos mērķus?

Nereti lielās apņemšanās izplēn jau pirmajās janvāra nedēļās, tāpēc šajā rakstā par to, kā pieturēties pie izvirzītajiem mērķiem, palēnām ieviešot jaunus, veselīgākus paradumus ikdienas dzīvē.

Ko darīt ar svētku mielasta pārpalikumiem?

Pēcsvētku rītā nevienam vien rodas jautājums, ko darīt ar neapēstajiem gardumiem, kā tos saglabāt ilgāk, vai ko no tiem pagatavot. Šajā rakstā par to, kā rīkoties ar svētku mielasta atlikumiem.

5 idejas, ko vēl paspēt realizēt šajā gadā

Līdz gada noslēgumam palikušas vēl tikai pāris nedēļas. Gatavošanās svētkiem uzņem apgriezienus, vienlaikus, liekot aizdomāties par to, kādi bijām šī gada sākumā, kādus mērķus uzstādījām, par ko sapņojām un ko novēlējām paši sev.

Kur meklēt interesantas un oriģinālas Ziemassvētku dāvanas

Decembris ir klāt, un prāts arvien biežāk aizņemts ar domām par svētku dāvanu sagādāšanu. Kad to darīt, kur to darīt un ko iegādāties. Šajā rakstā par interesantām vietām, kur meklēt svētku dāvanas, kā arī par dāvanu alternatīvām.

Kā pārdomāti, bez liekiem izdevumiem un stresa gatavoties svētkiem

Ziemassvētki un Jaunais gads ir brīnišķīgi svētki. Ģimene sanāk kopā, tiek baudītas svētku pusdienas un vakariņas, atvērtas dāvanas… Tomēr periods līdz svētkiem mēdz būt bagāts ar darāmajiem darbiem, ietverot ietilpīgu budžeta un laika plānošanu. Šajā rakstā par to, kā gatavoties svētkiem, lai tie sagādātu vairāk prieka un mazāk stresa.

Uzbur svētkus pats – gatavo dekorus un dalies sirds siltumā!

Uzzini, kā svētku gaidīšanas laikā izmantot savus talantus un iemācīties ko jaunu dažādās meistarklasēs, kā arī par sirsnīgiem labdarības projektiem, kas svētkiem piešķirs patiesi brīnumainu sajūtu.

Подкасты, которые вдохновляют на перемены

По мере приближения конца года мы начинаем размышлять о том, что мы пережили за последние месяцы, как мы себя чувствуем в своей жизни, что нужно изменить или улучшить. Эта статья о подкастах, направленных на самопознание и содействие саморазвитию, а также на изменение вашего взгляда на различные сферы жизни.

Как отмечают латвийские праздники?

Ноябрь – месяц латвийских праздников. Перед рождественской суетой мы вспоминаем и ценим историю, культуру и людей нашей страны. В этой статье мы дадим вам идеи, как почувствовать истинное ощущение праздника и при посещении мероприятий, и при праздновании в кругу семьи или в одиночестве.

Как найти новое увлечение или хобби?

Мы часто забываем о том, что физическое и психическое благополучие зависит не только от того, сколько мы работаем и зарабатываем, но и от того, насколько хорошо мы умеем отдыхать.

6 советов, как сделать покупки дешевле и экономить

Ежедневные расходы состоят из разных позиций. Есть обязательные расходы, которые мы не можем изменить, но есть и покупки, которые остаются на наше усмотрение. Делать покупки по выгодной цене — это навык, которому может научиться каждый. Вот пара привычек, которые делают процесс покупок спланированным и хорошо продуманным.

Что праздновать осенью?

Хотя каждый год кажется, что с концом лета наступает и конец сезона отдыха и событий, на самом деле осень – это богатая праздничная пора, в которой праздники наших предков чередуются с более современными или известными в поп-культуре. . Эта статья о том, как отметить приход осени и красиво встретить зиму.