0.00

Mīļas un praktiskas dāvanas Māmiņdienā

22.Apr 2022

Latvijā Mātes diena tiek svinēta maija otrajā svētdienā. Ir īstais laiks padomāt, ko mammai uzdāvināt Māmiņdienā, kā viņu pārsteigt un iepriecināt. Šajā rakstā esam apkopojuši dāvanu idejas mammai.

Tu savu mammu pazīsti vislabāk, tu zini, kas viņai patīk, kas iepriecina, par ko mamma sapņo. Atvēli laiku, lai padomātu par savu mammu. Kad viņa ir bijusi vispriecīgākā, par ko aizrautīgi stāsta vai ar kādiem hobijiem nodarbojas? Kad domā par dāvanu mammai, vadies pēc viņas personības – tā vienmēr ar dāvanu trāpīsi desmitniekā. Dāvanai nav jābūt lielai, bet pārdomātai un dāvinātai no sirds.

Praktiskas dāvanas hobijiem
Dārzam

Ja mamma nevar sagaidīt, kad varēs doties uz vasarnīcu un rušināties pa puķu dobēm, tad viņu noteikti iepriecinās kāda īpaša auga stāds. Piemēram, skaista roze, kura ikreiz atgādinās par mīlestību, kāda valda starp jums. Vai cēls saldo ķiršu koks, pie kura vasarā baudīt gardus kopā būšanas mirkļus. Ieskaties Latvijas rožu un augu koku audzētāju piedāvājumā un izvēlies simbolisku un skaistu dāvanu mammai.

Radošajām izpausmēm

Ja mamma mīl izmēģināt arvien jaunas receptes, lai pārsteigtu mīļos ar gardām maltītēm, tad brīnišķīga dāvana būs jauna pavārgrāmata vai grāmata, kas izzina vīna, kafijas vai šokolādes nianses. Mammai ceļotājai – ceļvedis uz kādu sapņu valsti, estētei – grāmata par interjera dizainu, modi vai idejām mājas iekārtošanai. Lai vēl skaistāka grāmatu baudīšana, pievieno dāvanai arī kādu našķi, kūciņu vai krūzīti ar mīļu novēlējumu.

Ja mamma sapņo radīt pati savus mākslas darbus, uzdāvini viņai gleznošanas kursus ar eļļas vai akvareļa krāsām. Ja tavas mammas dzīvesvietas tuvumā šāda tipa kursi nenotiek, pārsteidz mammu ar mākslinieka sākuma komplektu ar otām, krāsām un audekliem un abstraktu akvareļu gleznošanas kursus online formātā, kurus pasniedz māksliniece Alise Ķīnasta. Mamma varēs ļauties iedvesmai un krāsu burvībai sev ērtā vietā un laikā.

Dāvanas skaistumam

Atceries, ka mamma ir arī sieviete, kura vēlas labi justies un izskatīties. Aromātiska masāža, SPA procedūras, friziera vai manikīra apmeklējums būs lieliska dāvana mammai, kas noteikti liks pasmaidīt. Skaisto dienu variet papildināt ar profesionālu fotosesiju, kurā mammu saģērbs stilists un sapucēs make-up mākslinieks. Ir taču tik jauki, ka par tevi parūpējas kā par īstu karalieni. Jauniegūtās fotogrāfijas noteikti nosviniet kādā īpašā kafejnīcā vai mājās ar gardu kafiju un kūku.

SPA dienu mammai vari sarīkot arī mājās, uzdāvinot visus nepieciešamos skaistumkopšanas produktus. Debešķīgi smaržojošas ziepes un ķermeņa sviestu, sejas masku, krēmu vai matu kopšanas līdzekļus.

Kopā būšana

Visskaistākās atmiņas vienmēr rada kopā pavadīts laiks. Uzdāvini mammai biļetes uz teātri vai koncertu, aizved uz kino vai sarīko pārsteiguma pikniku ar tuvākajiem ģimenes locekļiem savā dārzā vai skaistā stikla namiņā kādā jums īpašā vietā. Sarunas, smiekli, stāsti un atmiņas mammas un visu pārējo sirdis sildīs vēl ilgi.

Ziedi un kūka ar kurjeru

Pārsteigums no paša rīta! Saldam Māmiņdienas iesākumam aizsūti mammai ziedu pušķi un mīļāko kūku, lai jau pats svētku rīts sākas ar viņas neaizmirstamo smaidu!

Mammu, es Tevi ļoti mīlu! Saki to daudz, no visas sirds un ne tikai Mātes dienā! Lai skaisti svētki!