0.00

Kā palutināt sevi Valentīna dienā

08.Feb 2023

Neatkarīgi no tā, vai Valentīna dienu atzīmē vai nē, vai pavadīsi to kopā ar otro pusīti, dosies uz randiņu vai būsi vienatnē, šī ir diena, kad īpaši parūpēties par sevi. Jo mīlestība pret citiem sākas ar mīlestību pret sevi. Šajā rakstā sniegsim pāris idejas, kā mīlestības apvīto dienu padarīt īpašu sev, kā parūpēties un palutināt sevi!

❤ Sāc jau iepriekšējā vakarā

Labs miegs ir laba garastāvokļa priekšnoteikums. Saplāno savu vakaru tā, lai netraucētam miegam varētu veltīt vismaz 7-8h. Izvēdini telpas, pieklusini apgaismojumu, izvairies no vakara pavadīšanas ekrānu priekšā, tā vietā vannas istabā uzbur savu privāto SPA, sagatavo smaržīgu vannu, iededz sveces, paklausies nomierinošu mūziku. Pēc vannas palutini sevi ar debešķīgu un ādu mitrinošu ķermeņa krēmu, piemēram, Laimas šokolādes muzeja suvenīru veikaliņā nopērkamo Ķermeņa krēmu ar šī sviestu, muzejā noteikti ir vērts ieiet, ja dodies pastaigā pa Miera ielu.
Pirms miega vari nedaudz pameditēt vai uzsākt jaunu tradīciju – blociņā ierakstīt 5 lietas vai notikumus, par kuriem esi šodien pateicīgs vai kas šodien iepriecināja. Lai arī šī prakse no sākuma var šķist mazliet mulsinoša, tomēr nodefinējot savus prieka avotus, arvien vairāk un vairāk tos spēsim savā dzīvē ieraudzīt.

 

❤ Valentīna dienā

Lai radītu sev brīnišķīgu dienu nevajag daudz un tomēr maza plānošana noteikti nāks par labu. No rīta pajautā sev, kas tevi patiesi iepriecinātu, pēc kā tu šobrīd alksti? Pagatavo gardu kafiju, palutini sevi ar īpašu našķi brokastīs un izveido plānu. Varbūt tu vēlies vairāk parūpēties par sevi – sāc jau šodien, pieraksties uz kādu procedūru, kas tev liek justies labāk. Ja alksti miera, tad dodies uz grāmatnīcu, izvēlies kādu īpašu, iedvesmojošu grāmatu un apņemies ik dienu kaut 20 minūtes veltīt grāmatas lasīšanas rituālam. Ja alksti vairāk enerģijas, dodies uz treniņu. Atceries, nav jāgaida jauns mēnesis, pirmdiena vai janvāris, kustēties nepieciešams regulāri un to jādara ar prieku. Ja sapņo par brīvdienām vai ceļojumu – izdari kaut ko lietas labā, piesaki atvaļinājumu, izvēlies galamērķi, atliec naudu tālākam ceļojumam, iepazīsti galamērķi, atzīmē vietas, kuras noteikti vēlies redzēt u.tml. Kaut ar maziem solīšiem, bet tomēr tuvojies sapnim.
Bieži vien ikdienas steigā, mēs nemaz īsti nezinām, ko tad patiesi gribam, kā pašiem sevi iepriecināt, tāpēc mazas, mirklīgas pauzītes ļaus ieklausīties un sadzirdēt sevi.

 

❤ Iepriecini citus

Tu jau zini, ka tad, kad jūties labi, ar labo sajūtu vēlies dalīties. To izdarīt ir pavisam viegli – palutini kolēģus ar gardu kūku vai īpašām konfektēm, izsaki komplimentus, sarīko kopīgu kafijas pauzi vai mazu pēcpusdienas kopā sanākšanu. Radi prieku gan tiem cilvēkiem, kurus pazīsti, gan arī svešiniekiem. Smaids un patiess “paldies” nemaksā neko, bet nozīmē tik daudz.

 

❤ Izklaidējies

Ļauj sev izbaudīt jaunas emocijas, nopērc biļetes uz teātri vai filmu, ko jau sen vēlējies redzēt. Dodies uz mākslas izstādi vai beidzot ieej tajā skaistajā veikalā, lai palutinātu sev ar kādu īpašu lietu – kleitu, aromātu vai lietām jaunam hobijam. Piesakies kursiem, satiec domubiedrus vai sajūti iepazīšanās adrenalīnu Speed Dating pasākumā Riga Plaza, kas zina – varbūt tieši tur izbaudīsi, ko nozīmē iemīlēties no pirmā acu skatiena!

 

Lai Valentīna diena rada prieku un īstu mīlestību pret sevi!