0.00

Blogs

Idejas uzkodām, skatoties Pasaules Hokeja čempionāta spēles

Sākoties Pasaules Hokeja čempionātam, lielākie sporta draugi un atbalstītāji jau sev ir ieplānojuši aizraujošas divas nedēļas, kas ietvers gan spēļu skatīšanos klātienē, gan pie televizora ekrāniem mājās un kafejnīcās, tikšanos ar draugiem un lielisku laika pavadīšanu, atbalstot savu favorītkomandu. Šajā rakstā par to, kur skatīties hokeja čempionāta spēles, kā arī idejas gardām uzkodām, lai hokeja skatīšanās kļūtu par patiesi aizraujošu piedzīvojumu.

Mātes dienas svinību un dāvanu idejas

Jo vecāki kļūstam, jo vairāk apzināmies mammas devumu savā dzīvē – tas ir cilvēks, kurš mūs apčubina, samīļo, uzmundrina, ik dienu painteresējas, kā mums klājas, un mīl bez nosacījumiem. Mātes diena Latvijā tiek svinēta maija otrajā svētdienā, vēl ir nedaudz laiks, lai paspētu izdomāt un izplānot, kā mammu šajā īpašajā dienā iepriecināt.

Dodies ārā – piknikā!

Jo vairāk saulainu dienu, jo vairāk vēlamies uzturēties svaigā gaisā. Izbraukumi pie dabas krūts, pārgājieni, ekskursijas ar velosipēdu, talkas un dārza darbi nav iedomājami bez garda “apbalvojuma” –  piknika. Šajā rakstā par to, kā pikniks var kļūt par risinājumu dažādu svētku un notikumu atzīmēšanai, līdz maija svētkiem palicis pavisam nedaudz, tieši tik, lai kārtīgi sagatavotos piknikam, izvēlētos vietu un tēmu un uzlūgtu viesus.

Olu ēdieni katrai ēdienreizei

Lieldienas un garās brīvdienas nav aiz kalniem, ir īstais laiks iedvesmoties svētku svinēšanai un rast idejas mielasta gatavošanai. Šajā rakstā interesantas receptes, kā izmantot vārītās olas, kas bagātīgi sakrāsotas svētkiem vai palikušas pāri pēc svinībām.

Pavasara superprodukti – bērzu sulas, sparģeļi un dīgsti

Pēc garās ziemas gan ķermenis, gan prāts alkst viegluma un svaiguma. Kāds ievēro gavēni, kāds atbrīvojas no liekām mantām vai veic ģenerālo tīrīšanu mājās, kāds vairāk sporto, kāds piedomā pie veselīgāka un sabalansētāka uztura. Bērzu un kļavu sulas, sparģeļi un dīgsti ir superprodukti, kurus noteikti jaunajā sezonā ir jānobauda!

4 dažādi veidi, kā interesanti pagatavot kartupeļus + Deserta recepte

Kartupelis ir viens no tiem dārzeņiem, kurš garšo teju ikvienam, jo tā pagatavošanas iespējas ir daudz un dažādas. Tas ir mīts, ka kartupelis ir neveselīgs, patiesībā neveselīgi mēdz būt tikai kartupeļa pagatavošanas veidi.

Kā palutināt sevi Valentīna dienā

Neatkarīgi no tā, vai Valentīna dienu atzīmē vai nē, vai pavadīsi to kopā ar otro pusīti, dosies uz randiņu vai būsi vienatnē, šī ir diena, kad īpaši parūpēties par sevi. Jo mīlestība pret citiem sākas ar mīlestību pret sevi. Šajā rakstā sniegsim pāris idejas, kā mīlestības apvīto dienu padarīt īpašu sev, kā parūpēties un palutināt sevi!

Idejas, kā uzturā iekļaut vairāk augu valsts produktu

Iespējams arī tu janvārī esi pieņēmis izaicinājumu “Neapēst zemeslodi” vai izmēģināt, kā ir būt vegānu “Veganuary” ietvaros. Galvenā ideja šīm akcijām ir pievērst uzmanību klimata problēmām, kuras veidojas mūsu ikdienas ēšanas paradumu rezultātā. Mazinot uzturā dzīvnieku izcelsmes produktus, mēs katrs varam kaut nedaudz mazināt arī lauksaimniecības ietekmi uz dabu.

Kā ziemā stiprināt imunitāti?

Aukstais, mitrais, mainīgais laiks un novārdzināta imunitāte diemžēl dara savu, daudzi Jauno gadu uzsākuši, cīnoties ar saaukstēšanos, vīrusiem un atveseļošanos no dažādām saslimšanām. Šajā rakstā par to, kā stiprināt imunitāti un kādus produktus ziemas sezonā turēt mājās, lai vajadzības gadījumā izmantotu cīņā pret saaukstēšanos.

Kā sasniegt Jaunajā gadā izvirzītos mērķus?

Nereti lielās apņemšanās izplēn jau pirmajās janvāra nedēļās, tāpēc šajā rakstā par to, kā pieturēties pie izvirzītajiem mērķiem, palēnām ieviešot jaunus, veselīgākus paradumus ikdienas dzīvē.

Ko darīt ar svētku mielasta pārpalikumiem?

Pēcsvētku rītā nevienam vien rodas jautājums, ko darīt ar neapēstajiem gardumiem, kā tos saglabāt ilgāk, vai ko no tiem pagatavot. Šajā rakstā par to, kā rīkoties ar svētku mielasta atlikumiem.

5 idejas, ko vēl paspēt realizēt šajā gadā

Līdz gada noslēgumam palikušas vēl tikai pāris nedēļas. Gatavošanās svētkiem uzņem apgriezienus, vienlaikus, liekot aizdomāties par to, kādi bijām šī gada sākumā, kādus mērķus uzstādījām, par ko sapņojām un ko novēlējām paši sev.

Kur meklēt interesantas un oriģinālas Ziemassvētku dāvanas

Decembris ir klāt, un prāts arvien biežāk aizņemts ar domām par svētku dāvanu sagādāšanu. Kad to darīt, kur to darīt un ko iegādāties. Šajā rakstā par interesantām vietām, kur meklēt svētku dāvanas, kā arī par dāvanu alternatīvām.

Kā pārdomāti, bez liekiem izdevumiem un stresa gatavoties svētkiem

Ziemassvētki un Jaunais gads ir brīnišķīgi svētki. Ģimene sanāk kopā, tiek baudītas svētku pusdienas un vakariņas, atvērtas dāvanas… Tomēr periods līdz svētkiem mēdz būt bagāts ar darāmajiem darbiem, ietverot ietilpīgu budžeta un laika plānošanu. Šajā rakstā par to, kā gatavoties svētkiem, lai tie sagādātu vairāk prieka un mazāk stresa.

Uzbur svētkus pats – gatavo dekorus un dalies sirds siltumā!

Uzzini, kā svētku gaidīšanas laikā izmantot savus talantus un iemācīties ko jaunu dažādās meistarklasēs, kā arī par sirsnīgiem labdarības projektiem, kas svētkiem piešķirs patiesi brīnumainu sajūtu.

Podkāsti, kuri iedvesmo pārmaiņām

Gada nogalei tuvojoties, sākam pārdomāt, ko aizgājušajos mēnešos esam pieredzējuši, kā jūtamies savā dzīvē, ko mainīt vai uzlabot. Šajā rakstā par podkāstiem, kuru mērķis ir sevis izzināšana un pašizaugsmes veicināšana, kā arī perspektīvas mainīšana par dažādām dzīves jomām.