0.00

Blogs

Grilēts ēdiens – padomi vasaras sezonas atklāšanai

Vasaras sezona nav iedomājama bez lielākām un mazākām svinībām. Dārza svētki, pikniks dabā, ciemošanās uz terases – ikvienu notikumu spilgtāku padara grilēts ēdiens. Šajā rakstā dalīsimies ar idejām, kā maltīti, kas gatavota uz grila, padarīt neaizmirstamu.

Mīļas un praktiskas dāvanas Māmiņdienā

Latvijā Mātes diena tiek svinēta maija otrajā svētdienā. Ir īstais laiks padomāt, ko mammai uzdāvināt Māmiņdienā, kā viņu pārsteigt un iepriecināt. Šajā rakstā esam apkopojuši dāvanu idejas mammai.

Idejas, kā pavadīt Lieldienu brīvdienas

Lieldienas saistās ar ģimeni, kopā būšanu, tāpēc šajā rakstā par to, kādas ir Lieldienu tradīcijas, kādi ir tradicionālie Lieldienu ēdieni, un kā Lieldienu brīvdienas padarīt īpaši košas un krāsainas.

Veselīgi našķi

Pavasarī, kad saule sāk lutināt biežāk, garastāvoklis uzlabojas un drēbju kārtas samazinās, rodas arī kāre ikdienā ieviest vieglākus un veselīgākus ēšanas paradumus.

Veģetāri un vegāni ēdieni – ātri un gardi

Iepazīsti veģetāru un vegānu uzturu ar šo soli-pa-solim ceļvedi, kas ļaus pielāgoties dzīvesveidam bez dzīvnieku izcelsmes produktiem ērti, saprotami un vienkārši!

Produkti, kuriem vienmēr jābūt mājās

Uzzini, ko vienmēr turēt virtuves skapītī, lai mājās nekad nebūtu situācija, kad nav, ko ēst! Kā arī idejas par produktiem, kuri izglābs situācijās, kad negaidīti ierodas ciemiņi.

Idejas atpūtai ar bērniem ziemā

Tuvojoties nedēļas nogalei, bieži uzdodam jautājumu, ko darīt brīvdienās, lai atpūta ar bērniem būtu aizraujoša, interesanta, izzinoša un atmiņā paliekoša. Ir vērts ieskatīties šajā rakstā!